طراحی سایت شرکتی

پروژه سین تیو (Syntive)

طراحی و راه اندازی سایت Syntive به صورت کاملا اختصاصی و دو زبانه (فارسی و انگلیسی) توسط تیم پومادیزاین که در شهریور ماه 1400 به اتمام رسید.

درباره سین تیو

شرکت رنگ و رزین نسیم البرز (سین تیو) از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را با تولید آلکید رزین های کوتاه روغن، متوسط روغن و بلند روغن به عنوان یک محصول واسطه در تولید رنگ های صنعتی، اتومبیلی و ساختمانی آغاز نمود. این شرکت تولید کننده انواع رنگ‌های ساختمانی، دریایی، رنگ سوله، خمیر رنگ، انواع رزین و افزودنی‌هایی مانند عامل سیالیت رنگ‌های مایع و پودری و … می‌باشد.

نکته مهم : ممکن است در اثر گذر زمان و تغییرات اعمال شده توسط کارفرما تفاوتی در دموی تحویل داده شده، سرعت، امنیت و … به دلیل عدم تمدید پشتیبانی سایت وجود داشته باشد!

syntive site

امکانات و ویژگی ها

خصوصیات پروژه

home 06 icon 22
triangle orange
triangle blue
home 06 icon 22
home 06 icon 23
optimize

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی اختصاصی ظاهر سایت
پیاده سازی صفر تا صد امنیت سایت

site design w

به کارگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
پیاده سازی چیدمان با المنتور
سفارشی سازی قالب با کدهای CSS

از طراحی تا اجرای پروژه ها

شما هم نیاز به طراحی سایت دارید؟

اولین گام برای شروع یک کسب و کار آنلاین، داشتن وب سایتی حرفه ای با امکانات مورد نیاز کسب و کار شماست. برای دستیابی به موفقیت در این حوزه، انتخاب مشاوری کاربلد از ابتدای مسیر جهت پیاده سازی و اجرای ایده شما، راهگشا خواهد بود و برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

رضایت شما موجب پایداری پومادیزاین خواهد بود. بنابراین ما اساس کار خود را بر پایه جلب رضایت مشتری بنا نموده ایم و از ابتدای راه با کارشناسانی مجرب همراهتان خواهیم بود.

start your work