طراحی سایت شرکتی

پروژه پویا باد نیرو

طراحی و راه اندازی سایت پویا نیرو به صورت کاملا اختصاصی و سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) توسط تیم پومادیزاین که در شهریور ۱۳۹۸ به اتمام رسید.

درباره پویا باد نیرو

شرکت پویا باد نیرو (با برند و نام تجاری  پویا نیرو) فعالیت خود را در زمینه احداث نیروگاه های بادی و تولید انرژی تجدید پذیر در کشور آغاز نمود. پویا نیرو مدیریت بزرگترین و برترین واحد تولیدی انواع هادی های آلومینیومی در کشور با ظرفیت ۷۲,۰۰۰ تن در سال (۱۰ تن در ساعت) را با تمامی توان مالی، فنی، تجربی و تخصصی خود عهده دار می باشد.

نکته مهم : ممکن است در اثر گذر زمان و تغییرات اعمال شده توسط کارفرما تفاوتی در دموی تحویل داده شده، سرعت، امنیت و … به دلیل عدم تمدید پشتیبانی سایت وجود داشته باشد!

pooyapower site

امکانات و ویژگی ها

خصوصیات پروژه

home 06 icon 22
triangle orange
triangle blue
home 06 icon 22
home 06 icon 23
optimize

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی اختصاصی ظاهر سایت
سایت سه زبانه (فارسی ، انگلیسی ، عربی)

site design w

به کارگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
پیاده سازی چیدمان با ویژوال کامپوزر
سفارشی سازی قالب با کدهای CSS

از طراحی تا اجرای پروژه ها

شما هم نیاز به طراحی سایت دارید؟

اولین گام برای شروع یک کسب و کار آنلاین، داشتن وب سایتی حرفه ای با امکانات مورد نیاز کسب و کار شماست. برای دستیابی به موفقیت در این حوزه، انتخاب مشاوری کاربلد از ابتدای مسیر جهت پیاده سازی و اجرای ایده شما، راهگشا خواهد بود و برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

رضایت شما موجب پایداری پومادیزاین خواهد بود. بنابراین ما اساس کار خود را بر پایه جلب رضایت مشتری بنا نموده ایم و از ابتدای راه با کارشناسانی مجرب همراهتان خواهیم بود.

start your work