طراحی سایت شرکتی

پروژه اردرهاست

طراحی و راه اندازی سایت اردرهاست به همراه پنل کاربری به صورت کاملا اختصاصی جهت فروش انواع هاست، دامین و سرور که توسط تیم پومادیزاین در دی ماه ۱۳۹۹ به اتمام رسید.

درباره اردرهاست

اردرهاست فعالیت خود را در زمینه هاستینگ از سال ۱۳۹۳ به عنوان فروشنده هاست، دامین و سرور شروع نمود. سرویس های اردرهاست بر روی سرورهای قدرتمند و مجهز به کلود لینوکس در معتبرترین دیتاسنترهای کشور ایران، آلمان و فرانسه میزبانی می شوند.

از جمله نقاط قوت این سایت می‌توان به پشتیبانی حرفه ای و سریع توسط کارشناسان این مجموعه و قیمت مناسب سرویس ها اشاره نمود.

orderhost site

امکانات و ویژگی ها

خصوصیات پروژه

home 06 icon 22
triangle orange
triangle blue
home 06 icon 22
home 06 icon 23
optimize

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی اختصاصی ظاهر سایت
پیاده سازی صفر تا صد امنیت سایت

site design w

به کارگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
پیاده سازی چیدمان با ویژوال کامپوزر
سفارشی سازی قالب با کدهای CSS

پیاده سازی پنل کاربری حرفه‌ای

پیاده سازی پنل اختصاصی جهت مدیریت کاربران با امکان ثبت نام و ورود و بازیابی رمز عبور، مشاهده لیست سرویس ها و ثبت سفارش آسان، دارای قابلیت تعلیق سرویس ها به صورت خودکار در صورت عدم پرداخت و تمدید سرویس ها توسط مشتریان در طی دوره و امکان فعال سازی مجدد سرویس به صورت خودکار پس از پرداخت، امکان مدیریت فاکتورها و امور مالی برای کاربران، امکان ثبت تیکت توسط کاربران، دارای قابلیت اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی به کاربران در صورت پاسخ به تیکت توسط ادمین، قابلیت یادآوری به صورت ایمیلی و پیامکی به کاربران در موعد تمدید سرویس ها و …

امکان مدیریت کاربران، امکان صدور فاکتور برای هرکاربر به صورت مجزا، امکان ارسال تیکت اطلاع رسانی و پاسخ به تیکت کاربران، امکان افزودن کاربران به صورت دستی و …

 
orderhost panel