طراحی لندینگ پیج

لندینگ پیج نوروزی اردرهاست (1401)

طراحی لندینگ پیج نوروزی اردرهاست به صورت اختصاصی توسط تیم پومادیزاین در واپسین روزهای اسفند ماه 1400 جهت راه اندازی کمپین فروش نوروزی سال 1401

درباره لندینگ پیج

تمامی المان‌ها و چیدمان صفحه به صورت کاملا اختصاصی با المنتور طراحی و پیاده سازی گردیده است. از جمله المان‌های تاثیرگذار در این لندینگ پیج می‌توان به گردونه شانس اشاره نمود، پیاده سازی گردونه شانس جهت ارائه تخفیفات شانسی به مشتریان موجب ترغیب بیشتر کاربران به خرید سرویس‌ها می‌گردد.

 

نکته مهم : ممکن است در اثر گذر زمان و تغییرات اعمال شده توسط کارفرما تفاوتی در دموی تحویل داده شده، سرعت، امنیت و … به دلیل عدم تمدید پشتیبانی سایت وجود داشته باشد!

orderhost nowrooz1401

امکانات و ویژگی ها

خصوصیات پروژه

home 06 icon 22
triangle orange
triangle blue
home 06 icon 22
home 06 icon 23
optimize

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی اختصاصی لندینگ پیج
پیاده سازی صفر تا صد امنیت سایت

site design w

به کارگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
پیاده سازی چیدمان با المنتور
سفارشی سازی قالب با کدهای CSS

از طراحی تا اجرای پروژه ها

شما هم نیاز به طراحی سایت دارید؟

اولین گام برای شروع یک کسب و کار آنلاین، داشتن وب سایتی حرفه ای با امکانات مورد نیاز کسب و کار شماست. برای دستیابی به موفقیت در این حوزه، انتخاب مشاوری کاربلد از ابتدای مسیر جهت پیاده سازی و اجرای ایده شما، راهگشا خواهد بود و برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

رضایت شما موجب پایداری پومادیزاین خواهد بود. بنابراین ما اساس کار خود را بر پایه جلب رضایت مشتری بنا نموده ایم و از ابتدای راه با کارشناسانی مجرب همراهتان خواهیم بود.

start your work