طراحی سایت شرکتی

پروژه HSBPACK

طراحی و راه اندازی سایت HSBPACK به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم پومادیزاین به زبان انگلیسی که در مهرماه 1400 به اتمام رسید.

درباره HSBPACK

فعالیت اصلی این شرکت در زمینه تامین قطعات و خدمات با بهترین کیفیت برای ماشین آلات بسته‌بندی مواد غذایی و دستگاه بسته‌بندی کیسه ای می‌باشد، در واقع قطعات و خدماتی که برای بسته‌بندی ماکارونی، اسنک، پاستا، برنج، آبنبات، چیپس، کرانچی، میوه های خشک، آجیل، چای و … استفاده می‌شوند.

 

نکته مهم : ممکن است در اثر گذر زمان و تغییرات اعمال شده توسط کارفرما تفاوتی در دموی تحویل داده شده، سرعت، امنیت و … به دلیل عدم تمدید پشتیبانی سایت وجود داشته باشد!

HSBPACK site

امکانات و ویژگی ها

خصوصیات پروژه

home 06 icon 22
triangle orange
triangle blue
home 06 icon 22
home 06 icon 23
optimize

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی اختصاصی ظاهر سایت
پیاده سازی صفر تا صد امنیت سایت

site design w

به کارگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
پیاده سازی چیدمان با المنتور
سفارشی سازی قالب با کدهای CSS

از طراحی تا اجرای پروژه ها

شما هم نیاز به طراحی سایت دارید؟

اولین گام برای شروع یک کسب و کار آنلاین، داشتن وب سایتی حرفه ای با امکانات مورد نیاز کسب و کار شماست. برای دستیابی به موفقیت در این حوزه، انتخاب مشاوری کاربلد از ابتدای مسیر جهت پیاده سازی و اجرای ایده شما، راهگشا خواهد بود و برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

رضایت شما موجب پایداری پومادیزاین خواهد بود. بنابراین ما اساس کار خود را بر پایه جلب رضایت مشتری بنا نموده ایم و از ابتدای راه با کارشناسانی مجرب همراهتان خواهیم بود.

start your work